Close

Služby mobilního hospice

Naše služby jsou určeny pro dospělého nemocného v terminální fázi nevyléčitelného onemocnění. Zároveň jsou naše služby určeny pro osoby, jejichž blízcí chtějí a mohou celodenně pečovat v domácím prostředí o osobu, která potřebuje paliativní péči (tlumení a léčba bolestí a dalších příznaků). Současně zdravotní stav osoby nevyžaduje pobyt v nemocničním zařízení. 

Zdravotní služby

Poskytujeme odbornou zdravotní pomoc zaměřenou na paliativní péči prostřednictvím zdravotních sester.

Více
Sociální služby

Odborné sociální poradenství poskytujeme v regionu Sedlčan a jejich okolí, s dojezdem přibližně 30 km. Služba je bezplatná.

Více
Odlehčovací služby

Posláním služby je umožnění nezbytného odpočinku pečující osobě. Odlehčovací službu poskytujeme v regionu Sedlčan a jejich okolí, s dojezdem přibližně 30 km.

Více
Paliativní ambulance

V ambulanci pomáháme pacientům v pokročilých stádiích onkologických, interních či neurologických onemocnění. Ambulance poskytuje komplexní podpůrnou péči jak v průběhu, tak i po ukončení aktivní léčby. Nejčastěji řeší potíže, jako jsou bolest, dušnost, nechutenství, nevolnost a zvracení, úzkost a deprese.

Více
Ostatní služby

Dále nabízíme psychologickou podporu i duchovní péči.

Více

Give us a brief description of the service that you are promoting. Try keep it short so that it is easy for people to scan your page.

Dokumenty ke stažení

Stáhněte si potřebné dokumenty.

Více