Close

Aktuality - co je u nás nového

Přečtěte si co se u nás děje. Co pro vás připravujeme. A co se už událo, co se změnilo, co se podařilo. 

Jarní Fešárna

Letošní jarní Fešárna se opět konala v ECM faře v ul. Havlíčkova. Termín 25.3./16:00–19:30, a 26.3./ 9:00–12:00.

Secondhand event „vy darujete – my prodáme – společně pomáháme“. Letošní výtěžek (celkem 32.000,- Kč), vzhledem k aktuální situaci, podpořil částečně Křídla a částečně ukrajinské uprchlíky, kteří žijí na sedlčansku. Děkujeme všem, kteří přišli, nakoupili a tak podpořili dobrou věc.

Tříkrálová sbírka

I letos se v Sedlčanech konala tradiční Tříkrálová sbírka a většina výtěžku šla na podporu Křídel. Všem dárcům moc moc děkujeme. Finance použijeme na provoz. 

Benefiční koncert pro Křídla 4.11.2021

Jak ze všedního večera udělat nevšední?

Ve čtvrtek 4.11. se uskutečnil benefiční večer, kde nám zahrála kapela The Beautifuls a uskutečnila se také „aukce“ uměleckých dílek.

Umění pomáhá

Svým uměleckým dílem pomáhají

Letos chystáme „aukci“ uměleckých děl od místních i přespolních umělců a kamarádů. Tato „aukce“ se uskuteční v rámci tradičního podzimního benefičního koncertu pro Křídla.

Celorepubliková kampaň Držme se až do konce

Provedli nás životem. Buďme s nimi, když ten jejich končí.

Sedlčanská Křídla se zapojila do celorepublikové kampaně pro mobilní hospice, Držme se až do konce. Většina lidí si přeje strávit své poslední chvíle doma. Ale jen malému procentu se to skutečně podaří…

Fešárna 22.-23.10.2021

Podzimní fešárna

Opět se na Vás těšíme na faře v Havlíčkově ulici. Můžete se těšit na příjemnou atmosféru, občerstvení a hlavně oblečení.
Obměňte si šatník & pomozte tím Křídlům! Ideální propojení – využijeme už nenošené oblečení, přispějeme na Křidla a pomůžeme i planetě!

Běh pro Křídla 2021

Tradiční narozeninová oslava v duchu zdravého pohybu na Červeném Hrádku v Sedlčanech.

Přijďte s námi oslavit 3 narozeniny, přijďte si proběhnout nebo i projít 5 km dlouhou trasu v krásném zámeckém parku a zároveň tak přispět našemu mobilnímu Hospicu Křídla na jeho provoz.

Fešárna 18.-19.6.2021

Konečně po vynucené pauze, jsme vás mohli pozvat na Fešárnu. Díky, že jste přišli a nakupovali! Křídla byla podpořena částkou 24.300,- Kč

Sedlčanské letní kino opět pro Křídla

V létě se na vás opět těšíme v sedlčanském letním kině v parčíku v ulici U Háječku. Více zde.

V pátek 6.8. se promítá skvělý životopisný film omexické surrealistické malířce Fridě Kahlo a 27.8. česká novinka – komediálnídrama – Bábovky, který nám ukáže, jak nám některá setkání dokážou změnit život.

Při projekci Letního kina bude realizovaná dobrovolná sbírka pro naše Křídla

Daňové zvýhodnění pro dárce

Podporujete finančně svoji vybranou organizaci? Máme pro vás dobrou zprávu! Za loňský (2020) i letošní rok (2021) můžete uplatnit zvýhodněný daňový odpis ze současných 10% na 30%. Více zde

Hospic Křídla přeletěl na náměstí

V pondělí 1.března 2021 jsme se přestěhovali ze svého bývalého sídla v Růžové ulici, do nových prostor na náměstí T.G.Masaryka s číslem popisným 28. Výhodou nových prostor je hlavně bezbariérovost.

Tříkrálová sbírka 2021

Letos sbírka probíhala do on-line kasičky buď na www.trikralovasbirka.cz nebo přímo na účet: 6608822/0800 pod variabilním symbolem 77701932. Děkujeme za podporu všem. Křídla byla podpořena částkou 35.853,- Kč.

"Daruj srdce" aneb dobrých skutků není nikdy dost

Studentky septimy (školní rok 2020/21) se zapojily do projektu „Daruj srdce“ – projekt Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, jehož cílem je zapojování mladých lidí do občanské společnosti. Více zde